KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6068366
nr 606 8366
Uno Vallman (1913 - 2004), på duk. Signerad och daterad UNO WALLMAN 1968. Höjd: 61 cm, Bredd: 50 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 26 oktober 2009
1.000 kr
650 kr
1.100 kr
2.000 kr
2.900 kr
3.200 kr
6
3.500 kr
7
3.800 kr
8
ledande budet*
7
4.000 kr